Turime didelį ir modernų mokymo paslaugų kompleksą kuriame mokome šių profesijų.

Kirpėjų mokytojai

Aš, Jūratė, dirbu kirpėja aštuoniolika metų. Pasirinkau šią profesiją, nes esu meniškos sielos žmogus, o žmogaus plaukai tai savotiška medžiaga kūrybai. Man patinka kurti grožį, džiaugtis rezultatais, o didžiausias atlygis tai laimingi klientai. Esu dalyvavusi daugelyje kirpimu, koloristikos, stilistikos kvalifikacijos kėlimo kursų, todėl dabar džiaugiuosi galėdama dalintis savo praktika ir žiniomis su savo mokinėmis.

Aš Lama Šopienė. Kirpėjo amato pradėjau mokyti Šiauliuose prieš 47 metus, mokau iki šiol. Man mokytojo darbas pašaukimas. Esu nenustygstanti, mėgstu bendrauti ir jaučiu, kad būtent jaunimas mane įkvepia naujiems darbams. Būti mokytoju tikrai nelengva. Šis darbas reikalauja didelio pasiaukojimo, vis dėl to manau, jog tai teikia didesnį pasitenkinimą nei darbas verslo pasaulyje.

Esu Gabrielė Sutkienė. Atsakingai žiūriu į savo darbą, nesustoju tobulėti ir plėsti savo žinias. Pasiruošusi padėti kebliose situacijose.

Pardavėjų mokytoja

Esu Solveiga Miltenienė pardavėjų vyr. profesijos mokytoja. Šioje srityje dirbu daugiau nei 13 metų. Turiu vyr. prof. mokytojos, andragogo-praktiko kompetencija, t.y. darbas su suaugusiais. Pagrindinės savybės, kuriomis turi pasižymėti andragogas – tai bendravimas, patikimumas, natūralumas. Malonu pasidžiaugti savo mokiniais, kurie pasirinkę pardavėjo profesiją, galėjo lengvai įsilieti į prekybos rinką, joje tobulėti ir pasiekti gerų darbo rezultatų.

Virėjų mokytoja

Aš Daiva Sutkuvienė šioje srityje turiu 15 metų darbo stažo. Man šis darbas suteikia, malonumą, grožį, pasitikėjimą. Mokymo metu atiduodu savo žinias mokiniams; kurdami su malonumu įvairius šedevrus, kuriuos pritaikome praktikoje. 
Man darbas yra gyvenimo druska: ne tik saugo nuo sugedimo, bet ir suteikia skonį.

Konditerių mokytoja

Aš esu Justina – diplomuota konditerė. Man saldumynų kepimas ne tik darbas, bet ir didžiausias pomėgis, kūryba, savęs realizavimas. Visada sau išsikeliu aukštus, kartais net sudėtingus tikslus, nes tai labiausiai motyvuoja ir stumia į priekį, leidžia tobulėti. Konditerija ne tik kepimas, bet ir nuolatinis vyraujančių mados tendencijų sekimas, tad labai svarbu neatsilikti ir žengti koja kojon su naujienomis. Darbe vadovaujuosi paprastu principu: jeigu gyvenimas tau paduoda citriną – išsikepk citrininį pyragą. Todėl visada, net ir sudėtingiausioje situacijoje, bandau įžvelgti gerą bei nepasiduoti. Ir žinoma, išsikepti pyragą.

Socialinės srities mokytoja

Aš, Vilma, socialinio darbo mokytoja. Socialinis darbas tai veikla, kurioje svarbiausia geras žinių, vertybių ir įgūdžių derinimas, puikus žmogaus išklausymas, teisingas problemos suvokimas, pagarba žmogui, nuolatinis tobulėjimas, geros teorinės žinios ir praktika padeda gerai atlikti darbą. Ir jei Jūsų vertybės tokios kaip atsakomybė, darbštumas, teisingumas ir rūpinimasis kitais ir norite suteikti nuoširdžią pagalbą, ši profesija skirta Jums.

Manikiūro mokytoja

Aš Kristina Jonaitienė. Mokytoja dirbu šešiolikti metai. Mėgstu bendravimą, kūrybą, diskusiją, gerbiu amatą. Pati nuolat mokausi, manau tobulėjimui nėra ribų.

Esu Kristina Juškienė. Šioje srityje dirbu kelerius metus. Labai myliu savo darbą ir nesustoju tobulėti, tobulumui ribų nėra. Galimybė įgyvendinti savo svajonę, gyvenimą daro įdomesniu.

Visažo mokytoja

Aš, Vigilija, vizažo mokytoja. Turiu sukaupusi kelerių metų patirtį. Esu diplomuota vizažistė. Šią profesiją pasirinkau todėl, kad ji leidžia moteriai tiek išoriškai, tiek vidumi jaustis labiau pasitikinčia savimi. Kuomet aš galiu prisidėti prie išorinio grožio mane tai džiugina ir skatina toliau mokinti ir tobulėti.

Artimiausi mokymai Šiauliuose

2019 liepos

Pr An Tr Kt Pn Št Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Šiauliuose mus rastite čia

 

Šiaulių galerija

« 1 2 »

Jei nerandate norimų kursų pasižiūrėkite kituose miestuose.