Turime didelį ir modernų mokymo paslaugų kompleksą, kuriame mokome šių profesijų.

MOKYMAI

 • Kirpėjas;
 • Rankų ir kojų priežiūros specialistas(manikiūrininkas);
 • Vizažistas;
 • Virėjas;
 • Konditeris;
 • Duonos ir pyrago gaminių kepėjas;
 • Pardavėjas-kasininkas;
 • Slaugytojo padėjėjas;
 • Socialinio darbuotojo padėjėjas;
 • Apskaitininkas;
 • Santechnikas;
 • Kambarių tvarkytojas;

  Kirpėjų mokytojai

  Aš, Jūratė, dirbu kirpėja aštuoniolika metų. Pasirinkau šią profesiją, nes esu meniškos sielos žmogus, o žmogaus plaukai tai savotiška medžiaga kūrybai. Man patinka kurti grožį, džiaugtis rezultatais, o didžiausias atlygis- tai laimingi klientai. Esu dalyvavusi daugelyje kirpimų, koloristikos, stilistikos kvalifikacijos kėlimo kursų, todėl dabar džiaugiuosi galėdama dalintis savo praktika ir žiniomis su savo mokinėmis.

  Aš Laima Šopienė. Kirpėjo amato pradėjau mokyti Šiauliuose prieš 47 metus. Man mokytojo darbas yra pašaukimas. Esu nenustygstanti, mėgstu bendrauti ir jaučiu, kad būtent jaunimas mane įkvepia naujiems darbams. Būti mokytoju tikrai nelengva. Šis darbas reikalauja didelio pasiaukojimo, ir dirbdama jį jaučiu didelį malonumą.

  kirpėjų mokytoja

  Esu Justina Songailė, grožio amatas mane pakerėjo senai, galimybė kurti, augti ir tobulėti profesinėje srityje, pritaikyti turimas žinias ir nuolat įgyti naujų. Dalijimasis šio amato subtilybėmis kaskart įkvepia mane pačią kūrybiniam entuziazmui. Tik nuolatinis tobulėjimas ir meilė savo darbui leidžia mėgautis kasdiene šia veikla.


  Pardavėjų mokytoja

  Esu Solveiga Miltenienė pardavėjų profesijos mokytoja. Šioje srityje dirbu daugiau nei 13 metų. Turiu vyr. prof. mokytojos, andragogo-praktiko kompetenciją. Pagrindinės savybės, kuriomis turi pasižymėti andragogas – tai bendravimas, patikimumas, natūralumas. Malonu pasidžiaugti savo mokiniais, kurie pasirinkę pardavėjo profesiją, galėjo lengvai įsilieti į prekybos rinką, joje tobulėti ir pasiekti gerų darbo rezultatų.

  Virėjų mokytoja

  Aš Daiva Sutkuvienė, maisto ruošimo bei pateikimo srityje turiu 15 metų darbo stažą. Man šis darbas suteikia malonumą, grožį, pasitikėjimą. Mokymo metu atiduodu savo žinias mokiniams, su malonumu kartu kuriame įvairius šedevrus, juos pritaikome praktikoje.
  Man darbas yra lyg gyvenimo druska: ne tik saugo nuo sugedimo, bet ir suteikia skonį.

  Konditerių mokytoja

  Aš esu Justina – diplomuota konditerė. Man saldumynų kepimas ne tik darbas, bet ir didžiausias pomėgis, kūryba, savęs realizavimas. Visada sau išsikeliu aukštus, kartais net sudėtingus tikslus, nes tai labiausiai motyvuoja ir stumia į priekį, leidžia tobulėti. Konditerija ne tik kepimas, bet ir nuolatinis vyraujančių mados tendencijų sekimas, tad labai svarbu neatsilikti ir žengti koja kojon su naujienomis. Darbe vadovaujuosi paprastu principu: jeigu gyvenimas tau paduoda citriną – išsikepk citrininį pyragą. Todėl visada, net ir sudėtingiausioje situacijoje, bandau įžvelgti gerą bei nepasiduoti. Ir žinoma, išsikepti pyragą.

  Socialinės srities mokytoja

  Aš, Vilma, socialinio darbo mokytoja. Socialinis darbas tai veikla, kurioje svarbiausia geras žinių, vertybių ir įgūdžių derinimas, puikus žmogaus išklausymas, teisingas problemos suvokimas, pagarba žmogui, nuolatinis tobulėjimas, geros teorinės žinios ir praktika padeda gerai atlikti darbą. Ir jei Jūsų vertybės tokios kaip atsakomybė, darbštumas, teisingumas ir rūpinimasis kitais ir norite suteikti nuoširdžią pagalbą, ši profesija skirta Jums.

  Manikiūro mokytoja

  Rūta manikiūro mokytoja

  Esu Rūta Jonauskaitė. Šioje srityje dirbu kelerius metus. Labai myliu savo darbą ir nesustoju tobulėti, noriai ir su meile perteikiu visas savo žinias mokinėms.

  Vizažo mokytoja

  Ieva vizažo mokytoja

  Aš, Ieva Umaraitė, vizažo mokytoja. Esu kosmetologė- vizažistė, šį darbą dirbu jau keletą metų. Vizažo profesija leidžia moteriai tiek išoriškai, tiek vidumi jaustis labiau pasitikinčia savimi. Kartu su merginomis kasdien kuriame grožį, padedame merginoms ir moterims jaustis drąsesnėmis, labiau savimi pasitikinčiomis. Ir kasdien nėra nei lašelio monotonijos.

  Šiauliuose mus rastite čia

 

Šiaulių galerija

« 1 2 »

Jei nerandate norimų kursų pasižiūrėkite kituose miestuose.