Turime didelį ir modernų mokymo paslaugų kompleksą, kuriame mokome šių profesijų.

Kirpėjų mokytojai

Aš, Jūratė, dirbu kirpėja aštuoniolika metų. Pasirinkau šią profesiją, nes esu meniškos sielos žmogus, o žmogaus plaukai tai savotiška medžiaga kūrybai. Man patinka kurti grožį, džiaugtis rezultatais, o didžiausias atlygis- tai laimingi klientai. Esu dalyvavusi daugelyje kirpimų, koloristikos, stilistikos kvalifikacijos kėlimo kursų, todėl dabar džiaugiuosi galėdama dalintis savo praktika ir žiniomis su savo mokinėmis.

Aš Laima Šopienė. Kirpėjo amato pradėjau mokyti Šiauliuose prieš 47 metus. Man mokytojo darbas yra pašaukimas. Esu nenustygstanti, mėgstu bendrauti ir jaučiu, kad būtent jaunimas mane įkvepia naujiems darbams. Būti mokytoju tikrai nelengva. Šis darbas reikalauja didelio pasiaukojimo, ir dirbdama jį jaučiu didelį malonumą.

kirpėjų mokytoja

Esu Justina Gailė, grožio amatas mane pakerėjo senai, galimybė kurti, augti ir tobulėti profesinėje srityje, pritaikyti turimas žinias ir nuolat įgyti naujų. Dalijimasis šio amato subtilybėmis kaskart įkvepia mane pačią kūrybiniam entuziazmui. Tik nuolatinis tobulėjimas ir meilė savo darbui leidžia mėgautis kasdiene šia veikla.


Pardavėjų mokytoja

Esu Solveiga Miltenienė pardavėjų profesijos mokytoja. Šioje srityje dirbu daugiau nei 13 metų. Turiu vyr. prof. mokytojos, andragogo-praktiko kompetenciją. Pagrindinės savybės, kuriomis turi pasižymėti andragogas – tai bendravimas, patikimumas, natūralumas. Malonu pasidžiaugti savo mokiniais, kurie pasirinkę pardavėjo profesiją, galėjo lengvai įsilieti į prekybos rinką, joje tobulėti ir pasiekti gerų darbo rezultatų.

Virėjų mokytoja

Aš Daiva Sutkuvienė, maisto ruošimo bei pateikimo srityje turiu 15 metų darbo stažą. Man šis darbas suteikia malonumą, grožį, pasitikėjimą. Mokymo metu atiduodu savo žinias mokiniams, su malonumu kartu kuriame įvairius šedevrus, juos pritaikome praktikoje.
Man darbas yra lyg gyvenimo druska: ne tik saugo nuo sugedimo, bet ir suteikia skonį.

Socialinės srities mokytoja

Aš, Vilma, socialinio darbo mokytoja. Socialinis darbas tai veikla, kurioje svarbiausia geras žinių, vertybių ir įgūdžių derinimas, puikus žmogaus išklausymas, teisingas problemos suvokimas, pagarba žmogui, nuolatinis tobulėjimas, geros teorinės žinios ir praktika padeda gerai atlikti darbą. Ir jei Jūsų vertybės tokios kaip atsakomybė, darbštumas, teisingumas ir rūpinimasis kitais ir norite suteikti nuoširdžią pagalbą, ši profesija skirta Jums.

Vizažo-manikiūro mokytoja

Olga vizažo - maikiūro mokytoja

Aš, Olga Grišekova, grožio srityje dirbu 15 metų. Esu sukaupusi didelę patirtį ir pagaliau atėjo laikas pasidalinti savo žiniomis su Jumis. Žingeidumas ir noras tobulėti išlieka visada, todėl vis dar tobulinuosi visose srityse. Puikiai žinau naujausias mados tendencijas. Turiu eksperto diplomą, kurį įgijau mados ir grožio sostinėje Paryžiuje.

Šiauliuose mus rastite čia

 

Šiaulių galerija

« 2 »

Jei nerandate norimų kursų pasižiūrėkite kituose miestuose.