Lietuvoje nuo seno buvo garbinamos gėlės. O šiuo metu vis aktualesnis tampa gėlių komponavimo menas bei interjero ir eksterjero papuošimas floristiniais darbais Norite išmokti komponuoti įvairias dekoratyvines gyvų ir sausų augalų kompozicijas, komponuoti progines, iškilmingas bei jubiliejines puokštes, rišti, pinti indus? Domina floristikos teikiamos galimybės? Kviečiame mokytis pas mus ir  tapti kvalifikuotu floristo-gėlių pardavėjo, gėlių komponuotojo paslaugų teikėju.

Jūs išmoksite užsakyti, tiekti ir tvarkyti floristines priemones, naudoti floristinius įrankius ir medžiagas. Parinkti augalų asortimentą, ruošti augalus komponuoti ir juos prižiūrėti, parinkti augalus, indus ir medžiagas augalams komponuoti. Sugebėsite kurti įvairios progoms skoningas ir profesionalias gėlių kompozicijas, išmanysite patalpų ir renginių papuošimo reikalavimus , gebėsite aptarnauti klientus, konsultuoti apie prekių savybes., įforminti floristinių darbų pardavimą buhalteriniuose dokumentuose. Floristo, gėlių komponuotojo profesija yra paklausi ir gerai apmokama.

Praktinis mokymas vyksta mokymo įmonėje, gėlių parduotuvėse, floristikos salonuose.

Informacija

  Floristas-gėlių pardavėjas Gėlių komponuotojas Floristas Gėlių komponuotojas
Trukmė 20 sav. 13 sav. 10 sav. 8 sav.
Kodas 362021401 161021402 223000320 223001139
Praktika 24%- 4,9sav. 29%- 3,8 sav. 48%-4,8 sav. 90%- 7 sav.
Teorija 73%- 14,7 sav. 54%- 7sav. 50%- 5 sav. 10%- 1 sav.
Baigiamasis vertinimas Teorijos ir praktikos egzaminas Teorijos ir praktikos egzaminas Testas ir baigiamasis darbas Testas ir baigiamasis darbas
Suteikiama kvalifikacija Floristo- gėlių pardavėjo kvalifikacija Gėlių komponuotojo kvalifikacija Floristo kompetencija Gėlių komponuotojo kompetencija
Išduodamas dokumentas Profesinio mokymo diplomas Profesinio mokymo diplomas Pažymėjimas Pažymėjimas
Dėstomi dalykai
Floristiniai įrankiai ir priemonės X X X X
Bendros žinios apie augalus X X X X
Augalai naudojami floristikoje X X X X
Floristika ir floristinis dizainas X X    
Puokštės ir kompozicijos pagal temas X X X X
Augalai interjero ir eksterjero apželdinimui X      
Gėlių simbolika ir dovanojimas X X X X
Interflora X   X  
Užsienio kalba X      
Darbuotojų sauga ir sveikata X X X X
Vartotojų elgsena X   X  
Verslo organizavimo pagrindai   X   X
Ekonomika X   X  
Informacinės technologijos   X    
Aptarnavimo kultūra   X    

Priemonės:

Mokymosi metu suteikiamos visos reikalingos priemonės :darbo įrankiai, žirklės, sekatoriai, peiliai, karštų klijų pistoletai, darbo priemonės ir priedų pavyzdžiai (įvairios vielutės, špagatas, kaspinai, šaipo juostos, rafija, oazės sausos ir gyvoms gėlėms, gyvos gėlės, žaluma, įvairios kitos augalinės ir mineralinės kilmės medžiagos, indai gėlėms merkti, dekoratyviniai papuošimai), prijuostės, pirštinės.

Privalumai

  • Moko profesionalūs savo srities specialistai, sugebantys perteikti visas būtinas ir naudingas žinias naujam besiformuojančiam floristikos srities atstovui.
  • Rengiami nemokami, įvairių žinomų kirpėjų-stilistų naujausių plaukų mados tendencijų, seminarai, siekiant perteikti visas reikalingas naujoves, supažindiname su naujausiomis plaukų priežiūros priemonėmis ir plaukų mados naujovėmis.
  • Praktiniai užsiėmimai vyksta įmonės patalpose ir gėlių salonuose.
  • Mokytojai nuolat tobulina savo įgūdžius ir žinias įvairiuose seminaruose.

Kainos ir sąlygos

  • Pirmoji įmokos dalis  30% sumokamas iš anksto. Likusi įmoka sumokama lygiomis dalimis kas mėn.
  • Galimas išsimokėjimas lizingo būdu.