Lietuvoje nuo seno buvo garbinamos gėlės. O šiuo metu vis aktualesnis tampa gėlių komponavimo menas bei interjero ir eksterjero papuošimas floristiniais darbais Norite išmokti komponuoti įvairias dekoratyvines gyvų ir sausų augalų kompozicijas, komponuoti progines, iškilmingas bei jubiliejines puokštes, rišti, pinti indus?

Kviečiame tapti kvalifikuotu floristu

Domina floristikos teikiamos galimybės? Kviečiame mokytis pas mus ir  tapti kvalifikuotu floristu.

Jūs išmoksite užsakyti, tiekti ir tvarkyti floristines priemones, naudoti floristinius įrankius ir medžiagas. Parinkti augalų asortimentą, ruošti augalus komponuoti ir juos prižiūrėti, parinkti augalus, indus ir medžiagas augalams komponuoti. Sugebėsite kurti įvairios progoms skoningas ir profesionalias gėlių kompozicijas, išmanysite patalpų ir renginių papuošimo reikalavimus , gebėsite aptarnauti klientus, konsultuoti apie prekių savybes, įforminti floristinių darbų pardavimą buhalteriniuose dokumentuose. Floristo profesija yra paklausi ir gerai apmokama.

Informacija

Floristas

Programos trukmė: 70 kreditų (31,5savaitės)
Kvalifikacijos pavadinimas:floristas
Kvalifikacijos lygis: IV
Minimalus išsilavinimas: vidurinis
Įgyjamos kompetencijos:

  • Pažinti augalus bei paruošti juos komponavimui.
  • Komponuoti augalus įvairiomis technologijomis.
  • Komponuoti skirtingų stilių floristinius darbus.
  • Kurti šventines kompozicijas.
  • Kurti progines kompozicijas.
  • Kurti interjero ir aplinkos floristines kompozicijas.
  • Komponuoti gedulo renginiams skirtus floristinius darbus.

Praktinis mokymas vyksta mokymo įmonėje, gėlių parduotuvėse, floristikos salonuose. Moko profesionalūs savo srities specialistai, kurie nuolat tobulina savo žinias įvairiuose seminaruose pas garsius floristus.